تبلیغات
لژیون مسافر مهدی پوستی - ازسایت کنگره چگونه استفاده می کنم (هفته سایت)

به نام قدرت مطلق؛ الله

جلسه اول از دور چهارم كارگاه های آموزشی خصوصی مسافران

كنگره 60 منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی در روز شنبه مورخ 10 مرداد 1394

به نگهبانی: مسافر محمد استادی: مسافر مهدی پوستی و دبیری: مسافر شکرالله

با دستور جلسه: از سایت کنگره چگونه استفاده می کنم (هفته سایت)

راس ساعت 17 شروع به كار نمود.

استاد اینچنین فرمودند:

دستور جلسه امروز هفته سایت است ، من ابتدا این هفته را به همه مسئولین سایت و وبلاگ نویسان این شعبه تبریک عرض میکنم.

جهان در حال پیشرفت فوق العاده است و ما هم باید خودمان را با این سرعت علم و تکنولوژی وفق دهیم ، شاید 20 سال گذشته اگر در خیابان ها نگاه می کردید در هر خیابانی حداقل یک صندوق پستی مشاهده می کردید ولی الان فقط به صورت نمادین جلوی باجه های پستی می توانید آن را مشاهده کنید چرا؟ چون دیگر لازم نیست ، قبلآ باید نامه می نوشتید پاکت و تمبر تهیه می کردید ولی الان هر شخص یک دفتر پست (موبایل) در جیب خود دارد . پیامک ، خود یک نوع ارسال نامه است که خیلی سریعتر به گیرنده می رسد.

در زندگی روزمره زیاد با اینترنت سروکار داریم قبلآ برای پرداخت یک قبض باید ساعتها وقت می گذاشتیم ولی الان در کمتر از 1 دقیقه می توانیم قبض خود را پرداخت کنیم.

اینترنت تحول عظیمی را در زندگی بشر بوجود آورده است از نوع سرعت و پیشرفت کار . ما هم اگر خواسته پیشرفت داریم باید به روز باشیم ، باید این تحول را درمسیر زندگی خود بوجود آوریم.

وقتی که یک مسابقه برگزار می شود و آن مسابقه به صورت زنده پخش می شود افرادی که در منزل آن مسابقه را تماشا می کنند صدای سوت داور را زودتر از افرادی که از نزدیک تماشا می کنند می شنوند ، چون صدای آن سوت با سرعت نور ارسال می شود ولی در میدان با سرعت صوت و سرعت نور از سرعت صوت خیلی بیشتر است.

این خود یکی از نشانه های اهمیت اینترنت است و به همین جهت در حال حاضر دنیا را به یک دهکده جهانی تشبیه می کنند ، الان شما می توانید در یک لحظه به هر کجای دنیا ایمیل بزنید و حتی تصویر طرف مقابل را هم مشاهده کنید که اینها همه از مزایای اینترنت است.

استاد در ادامه فرمودند:


هر شرکت یا سازمان بزرگی که خواهان پیشرفت باشد باید در اینترنت سایت داشته باشد . (سایت یعنی مکان) وقتی که می خواهیم یک سایت مجازی را در اینترنت جستجو کنیم باید آدرس آن را بنویسیم ، برای مثال سایت کنگره  WWW.C60.IR  می باشد و وقتی که این آدرس را وارد می کنید با اینترنت به راحتی می توانید به فضای مجازی کنگره 60 وارد شوید.

سایت کنگره 60 با دستور آقای مهندس در سال 1382 تاسیس گردید و در حال حاضر یکی از بزرگترین و قوی ترین سایت ها در زمینه درمان اعتیاد ، شناخت مواد مخدر ، مهار و پیشگیری و هرگونه اطلاعات مورد نیاز مسافران و همسفران و در کل همه انسان ها می باشد و دیگر اینکه از سایت هایی است که بازدید فوق العاده ایی دارد و روزانه بیش از 30000 نفر از این سایت دیدن و از مطالب آن بهره لازم را می برند.

یکی از افتخارات ما این است که تعداد زیادی از این بازدیدها از کشورهای خارجی می باشد ، اطلاعات این سایت به صورت فارسی و انگلیسی ، آنلاین در دسترس همگان قرار دارد.

تجربه ثابت کرده است که مسافران و همسفرانی که در وبلاگهای لژیونی یا شعب فعالیت داشته اند از آموزش های کنگره بهره بیشتری برده اند ، من به همه شما عزیزان توصیه می کنم که حتما به سایت کنگره و وبلاگهای لژیونی سر بزنید و سعی کنید با اجازه راهنمای خود در آنها فعالیت داشته باشید و از مطالب و دل نوشته های خود مطلب تهیه کنید تا دیگران هم بتوانند از تجربیات شما بهره مند گردند.

من یکبار دیگر این هفته را به دست اندرکاران سایت و وبلاگ ها تبریک عرض می کنم.

نویسنده : مسافر شکرالله

با تشکر از مدیر وب بابت ویرایش مطالب

منبع : وبلاگ شعبه امین گلی ( خمینی شهر )


طبقه بندی: دستور جلسات کنگره 60،
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد،
دنبالک ها: وبلاگ شعبه امین گلی،

تاریخ : دوشنبه 12 مرداد 1394 | 09:48 ق.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.