تبلیغات
لژیون مسافر مهدی پوستی - دستور جلسه سیستم ایکس به استادی مسافر صادق

به نام قدرت مطلق الله

روز سه شنبه 95/06/09 جلسه یازدهم از دور دهم کارگاههای آموزشی خصوصی شعبه شیخ بهایی اصفهان

با نگهبانی  مسافر حسین ، استادی مسافر صادق  و دبیری مسافر اکبر

با دستور جلسه: " سیستم ایکس "

راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

دستور جلسه این هفته سیستم ایکس می باشد.

سیستم ایکس چیست؟ به تمام مخدرهای طبیعی بدن و هورمونهای درونی، سیستم ایکس می گویند. که این سیستم به تمام امور زندگی یک فرد ارتباط دارد. اگر سیستم ایکس در درون بدن ما، درست کار کند، سیستم بدن و روان ما که همان صور آشکار و صور پنهان است درست کار می کند.

حالا آنتی ایکس چیست ؟ به چیزهایی که در سیستم ایکس یک انسان تخریب به وجود می آورد و از حالت طبیعی، خارج می کند آنتی ایکس میگویند .آن چیز میتواند مواد مخدر باشد و هم میتواند ضد ارزشها باشد چون فقط مواد مخدر نیست که به سیستم ایکس تخریب وارد میکند، بلکه ضد ارزشها هم هستند که شامل دروغ؛ خشم؛ ترس؛ جهالت ، افکار منفی و نوع نگاه یا جهان بینی می باشد.

آقای مهندس دژاکام با ترسیم سیستم ایکس و ارائه صورت مسئله اعتیاد توانستند، اعتیاد را برای اولین بار در جهان درمان کنند. من خودم شخصا قبل از اینکه وارد کنگره شوم، چندین مرتبه اقدام به ترک کردم، حتی شاید این اتفاق برای شما هم افتاده و همیشه یک سوال تو ذهنم مانده  بود ، که چرا موفق نمی شوم و علت آن را نمی دانستم. یادم هست که برای آخرین بار ترک کرده بودم که یک ماهی از این قضیه می گذشت ، ولی من هنوز احساس خستگی، کسالت، خماری و..... میکردم و بدنم خسته بود . یکی از دوستانم به من رسید و می دانست که من ترک کرده ام حالم را پرسید، گفتم خوب نیستم به من راه کاری داد و گفت: برو مشروب بخور تا بدنت از مواد مخدر پاک شود. آن موقع بعد از مدتی که مشروب خوردی از کسالت خارج می شوی!!!! که من هم این کار را کردم و یک آنتی ایکس دیگر به من اضافه شد. چون نمی دانستم سیستم ایکس چیست و شناختی از آن نداشتم تا اینکه به کنگره آمدم و در مشاوره ها، متوجه شدم که در بدن انسان سیستم ایکس وجود دارد که ما با مصرف مواد و غیره آن را از بین برده ایم و باید دوباره بازسازی شود.


حال سیستم ایکس به چه صورتی بازسازی می شود؟

یکی از عوامل بازسازی سیستم ایکس ، همان روش DST که همه با آن آشنا شده ایم یا شربت OT که در سفر اول همه طبق پروتکلی که راهنما به ما میدهد مصرف می کنیم که البته یکی از کمک راهنماهای عزیز در جلسه قبل هم عنوان کردند که فقط 5 درصد بازسازی سیستم ایکس توسط شربت OT صورت می گیرد، و 95 درصد دیگر را بایستی با بالا بردن جهان بینی و کاربردی کردن آن بکار بیندازیم و به فرمانهایی که توسط راهنما و کنگره داده می شود عمل کنیم و دیگر اینکه از ضد ارزشها دوری  کنیم که اینها سیستم ایکس را بهم میریزد و همچنین نظم در زندگی روزمره باعث بازسازی سیستم ایکس می شود که یکی از آنها، همان خواب منظم یا دارو را در ساعت معین مصرف کردن است .

منبع : وبلاگ شعبه شیخ بهایی
طبقه بندی: دستور جلسات کنگره 60،
برچسب ها: درمان اعتیاد،

تاریخ : چهارشنبه 10 شهریور 1395 | 11:34 ب.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.