تبلیغات
لژیون مسافر مهدی پوستی - گزارش کنفرانس و برداشت از سی دی زیر آب

گزارش کنفرانس و برداشت از سی دی زیر آب توسط مسافر محمود در روز یکشنبه 16 خرداد 95

مباحث این سی دی مربوط به سوال و جوابهایی است که در تاریخ 22 تیر 77 مطرح شده . در این مبحث مسیری را که بایستی طی کنیم به سه مرحله تقسیم بندی گردیده .

مرحله اول ، بریدن از بند اهریمن که همان ترک مواد مخدر است .

مرحله دوم ، مرحله مبارزه با مسائل و مشکلات مختلف از جمله مسائل اقتصادی ، احقاق حق و غیره میباشد که باید مبارزه و تلاش کنیم و نباید بگوییم این مشکلات و مسائل را به خدا واگذار میکنم .

مرحله سوم که دربها باز میشود . منظور از دربها ، توانائیهایی است که پیدا میکنیم و از این توانائیها باید برای کمک و نجات انسانهای دیگر که با مشکل مواجه هستند استفاده میکنیم . چه بسا خانواده هایی که در حال گسیختن هستند را نجات دهیم .

مباحث مطرح شده مذکور که مانند سه ضلع یک مثلث بوده و به صورت یک فرایند است یعنی هر مرحله ، مرحله قبلی را تائید و قابل استفاده میکند .

من آب می آورم تو آنقدر بنوش که سیراب شوی اما نه زیر آب ، این همان مسئله حق انتخاب است و انسان باید مسیر خود را انتخاب نماید و هر کسی بایستی هزینه انتخاب خود را بدهد ، بطوریکه با استفاده از نیروی عقل ، میتوان همه چیز را به بهترین ، تبدیل نموده و با استفاده از سلاح دانایی بلندترین قله های عظمت را تسخیر نموده و آنچه را که در باور نمگنجد ، نظاره گر شد .

در مورد درمان اعتیاد هر شخصی باید خودش قدم به قدم ارتقاء یافته و بار خود را بردارد . در ارتباط با سیراب شدن ولی نه در زیر آب ، نکته آن این است که انسان باید در هر کاری نظم داشته و تعادل را رعایت کند و از افراط بپرهیزد .
طبقه بندی: سی دی آموزشی، جهانبینی، تصاویر لژیون،
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد،

تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1395 | 10:37 ب.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.