تبلیغات
لژیون مسافر مهدی پوستی - گزارش کامل لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)نمایندگی ورزش اصفهان

گزارش کامل لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)نمایندگی ورزش اصفهان

روز جمعه  94/12/14 جلسه چهارم از دور اول کارگاه‌های آموزشی خصوصی نمایندگی ورزش اصفهان  لژیون درمان سیگار (ویلیام وایت )

با نگهبانی مسافر منصور، استادی مسافر مهدی پوستی ودبیری مسافر محمد

 با دستور جلسه لژیون در داخل و خارج از کنگره 

 رأس ساعت 8 صبح آغاز به کار نمود. 

 

سخنان استاد:

دستور جلسه این هفته لژیون در داخل و خارج کنگره است. لژیون را اولین بار رومی‌ها در ارتش به کار بردند برای اینکه فرمانده به ‌راحتی  بر تمام سربازها رسیدگی داشته باشد آن‌ها را به ‌صورت دسته ‌دسته تقسیم کردند و برای هر دسته یک فرمانده انتخاب کردند در روم هر لژیون 3000 نفر بود و لژیون‌های متفاوت دیگری داشتند که برای مثال لژیون عقاب 120 نفر بود الآن فرض کنید یک فرمانده 10000 نفر را رهبری کند که این کار خیلی مشکل است برای همین 10 فرمانده انتخاب می‌کند و هر کدام از این فرمانده‌ها 1000 نفر را فرماندهی می‌کنند.

در کنگره حدود 30000 نفر عضو هستند و آقای مهندس هم نمی‌توانند به تمام این دوستان برنامه بدهند برای همین می‌آیند آموزش‌ها را به راهنما می‌دهند و راهنما در لژیون آن را به رهجو یاد می‌دهد. وقتی رومی‌ها لژیون را تشکیل دادند و همگی باهم متحد شدند اگر کسی مشکلی داشت به یاری او می‌شتافتند.

در فیزیک بحثی وجود دارد به نام سینرژیک یا هم‌افزایی ، ما وقتی به ‌صورت جمعی کاری را انجام می‌دهیم انرژی بسیار خوبی تولید می‌کند که بر نتیجه کار تأثیر دارد.

من خودم به ‌شخصه وقتی می‌خواهم تدریس زبان انجام دهم اگر در یک آکادمی ده نفر باشند وقتی من به آن ده نفر آموزش می‌دهم بهتر به نتیجه می‌رسم تا اینکه بخواهم تک‌تک به آن‌ها آموزش بدهم و یک مسئله دیگر اینکه وقتی کسی سؤال می‌کند شاید مشکلات فرد دیگر هم حل شود.


مثلث لژیون عبارت است از:راهنما، رهجو و مطالب آموزشی.

امیدوارم که در کنگره تمامی رهجویان که سیگار خود را درمان نکرده‌اند وارد لژیون ویلیام وایت شوند و با آموزش‌های کنگره و کمک راهنمای خود با  درمان نیکوتین خود به رهایی برسند چون به قول آقای مهندس درمان اعتیاد با درمان سیگار تکمیل می‌شود.نویسنده و عکاس: مسافر سید مصطفی

ویرایش: وبلاگ نمایندگی ورزش اصفهان

کنگره 60

 


طبقه بندی: دستور جلسات کنگره 60، جهانبینی، درمان اعتیاد،

تاریخ : سه شنبه 18 اسفند 1394 | 12:19 ق.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.