تبلیغات
لژیون مسافر مهدی پوستی - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران با دستور جلسه سیستم ایکس

به نام خالق زیبایی

 

روز دوشنبه مورخه 94/06/9 جلسه چهارم از دور هفتم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60شعبه شیخ بهایی 

با نگهبانی مسافر رسول استادی مسافر مهدی پوستی و دبیری مسافر علی

با دستور جلسه :سیستم ایکس 

راس ساعت 17 آغاز به کار نمود

 

استاد در ابتدا فرمودند:

دستور جلسه این هفته یکی از مهمترین 52 دستور جلسه سالیانه کنگره 60می باشد. چون آقای مهندس دژاکام با ترسیم سیستم ایکس و ارائه صورت مسئله اعتیاد توانستند کنگره را بنیان و اعتیاد را برای اولین بار در جهان درمان کنند. چون در جهان اعتقادی به درمان اعتیاد نیست و همه معتقد به ترک اعتیادند........


استاد در ادامه فرمودند:

همه در این باورند اعتیاد بیماری مرموز، لاعلاج و پیش رونده است و آقای مهندس با استفاده از تجربه خود ثابت کردند با سیستم و متد درستی که به اجرا گذاشته اند می توان سیستم ایکس را بازسازی کرده و اعتیاد را درمان کرد (روش DST  در مدت زمان11ماه).

و اما تعریف سیستم ایکس : به تمام مخدرهای طبیعی بدن و هورمون های درونی بدن سیستم ایکس می گویند که این سیستم به تمام امور زندگی یک انسان ربط دارد. اگر سیستم ایکس درست کار کند سیستم بدنی و روانی ما هم درست کار میکند هم در صور آشکار هم در صور پنهان .

به چیزهایی که در سیستم ایکس تخریب به وجود می آورد آنتی ایکس می گوییم .کلیه مواد و مواردی که انسان را از حالت طبیعی خارج می کند آنتی ایکس نام دارد . یکی از این آنتی ایکس ها مواد مخدر است از هر نوع حتی الکل.

از نظر صور پنهان همه چیزهایی که انسان را از حالت طبیعی خارج می کند آنتی ایکس است از جمله افکار منفی ، نوع نگاه یا جهان بینی افیونی،  جهالت ،غیبت، دروغ، خشم، استرس و....

مثلا انسانی که نفرت دارد یا خشمگین است نمی تواند بخوابد ، نمی تواند غذا بخورد و.... پس افکار منفی و ضد ارزش آنتی ایکس هستند که تخریبشان حتی از مواد مخدر بیشتر است . مثل استرس که باعث سکته قلبی یا مغزی می شود .

یکی دیگر از آنتی ایکس ها که در اینجا اشاره می کنیم بی نظمی در خوابیدن و بیدار شدن است یک سفر اولی بعد از تنظیم دارو باید خواب خود را منظم کند چون اگر خواب منظم نباشد سیستم ایکس به هم می ریزد . انسان اگر خواب منظمی داشته باشد و آنتی ایکس بیرونی هم مصرف نکند احساس سرحالی و شادابی می کند یا به عبارتی بی می مست و بی شراب شوریده است .

یکی دیگر از آنتی ایکس ها عدم تحرک و ورزش نکردن و یا ورزش سنگین انجام دادن در سفر اول است . مثلا ما پس از یک هفته کاری در روز جمعه بدون تحرک در منزل به سر می بریم به خاطر همین بی تحرکی احساس خستگی ، بی حالی و افسردگی می کنیم و از طرفی کار سنگین یا ورزش سنگین هم تخریب ایجاد می کند .

آنتی ایکس دیگر پر خوری است مثلا اگر در آخر شب غذای سنگین میل کنیم و بلافاصله بخوابیم قطعا صبح روز بعد احساس خستگی، کوفتگی و حتی خماری می کنیم .


استاد در پایان فرمودند:

پس سه چیز به جز مواد مخدر آنتی ایکس محسوب میشوند : پرخوابی , پر کاری و پرخوری ;همچنین بر عکس این سه : کم خوابی ,کم کاری وکم تحرکی  و کم خوری . مثلا در سفر اول ورزش های سبک به  بازسازی سیستم ایکس کمک زیادی می کنند مثل والیبال، فوتسال ، دوچرخه  سواری ، شنا و پیاده روی ولی ورزشی مثل بدن سازی و ورزشهای سنگین در سفر اول اصلا توصیه نمی شود .

وبلاگ مهدی پوستی

نویسنده : مسافر مجتبی

تصویر گر: مسافر علی

  


برچسب ها: درمان اعتیاد، کنگره 60،

تاریخ : چهارشنبه 11 شهریور 1394 | 12:21 ق.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.