به نام قدرت مطلق الله

روز یکشنبه مورخ 1397/9/11 جلسه نهم از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی کنگره۶۰شعبه شیخ بهایی ویژه آقایان

با دستور جلسه هفتگینقش سی دی ها در آموزش "

به استادی مسافر صادق، نگهبانی مسافر ولی و دبیری مسافر امیر

 رأس ساعت  ۱۷ آغاز به کار نمود. فراموش نکنیم که وقتی مصرف کننده بودیم دچار یک زندگی بدون آرامش و پر از دغدغه و نگرانی بودیم و این آموزش ها و سی دی ها به ما کمک کردند تا به آرامش برسیم


همانطور که می دانید سی دی ها بهترین نقش را در آموزش ما دارند. آموزش یکی از ارکان و اضلاع مثلث دانایی است و یکی از شاه رگ های اصلی آن سی دی هاست در واقع سی دی ها به عنوان قلب تپنده کنگره است که خون تازه را در رگ های کنگره به جریان می اندازد و نمی توان نقش آن ها را کمرنگ جلوه داد و در درمان هم اثرات بسیار دارد.


 در حقیقت اساس درمان از همین سی دی ها برگرفته است و آقای مهندس به عنوان موسس و بنیانگذار کنگره و راهنمایان و دیدبانان و مسئولین دیگر در یک طرف هستند و بقیه مسافران یک طرف و مهندس این نقش خود را ازطریق سی دی ها و به روز هرهفته به ما می رساند و ما می توانیم آن ها را تهیه و بشنویم و استفاده کنیم.
آقای مهندس در سی دی ها به صورت بسیار ساده و روان صحبت می کنند به طوری که برای همه سطوح و آحاد جامعه از مسافران و حتی سایر اقشار دارای مطالب سودمند و قابل فهم باشد سخن میگوید و ما نباید نقش این سی دی ها را دست کم بگیریم چون آن ها راه ارتباط مستقیم ما با مهندس هستند.


 یک موقع من دبیر لژیون بودم چند نفر از رهجوها از گرفتن و استفاده از سی دی ها امتناع میکردند اتفاقا همه آن ها ریزش پیدا کردند و یا برگشت داده شدند به طوری که الان هم از آن ها بی خبریم.


هر یک از راهنمایان یک جلسه در هفته را به امر سی دی و بحث پیرامون آن و کنفرانس اختصاص داده اند و نوشتن آن ها را تکلیف نموده اند. بعضی ها در ماشین خود سی دی ها را گوش میدهند که البته بعضی ها هم مخالف این روش هستند و می گویند که باید در منزل و در کمال آرامش به آن گوش داد ولی به هر حال مهم این است که سی دی ها را گوش دهیم و بنویسیم و از آموزش های آن استفاده کنیم.


البته برای روش گوش دادن و نوشتن سی دی ها مخالفانی هم وجود دارند که میگویند چرا باید بنویسیم آن ها باید بدانند که این سی دی ها همه علم درست زندگی کردن به ما یاد میدهند.

فراموش نکنیم که وقتی مصرف کننده بودیم دچار یک زندگی بدون آرامش و پر از دغدغه و نگرانی بودیم و این آموزش ها و سی دی ها به ما کمک کردند تا به آرامش برسیم مثلا مهندس در یکی از سی دی ها می گفتند که هر قول و معامله بین افراد و حتی برادران هم باید نوشته ثبت و مکتوب گردد و این درسی از جهان بینی است که سطح علم و آگاهی اجتماعی ما را بالا میبرد .

اعلام سفر مسافران پله آخر


خدمتگذاران
مرزبان کشیک


تایپ:مسافر کریم

تهیه عکس و تنظیم : مسافر مصطفیطبقه بندی: دستور جلسات کنگره 60، جهانبینی،
برچسب ها: کنگره 60، وبلاگ مهدی پوستی،

تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397 | 03:17 ب.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات