تبلیغات
لژیون مسافر مهدی پوستی - چگونه از سایت کنگره60 استفاده می کنم؟

به نام خالق هستی

جلسه چهاردهم از دور ششم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران

با نگهبانی مسافر جواد و استادی مسافر مهدی پوستی و دبیری مسافر هادی

با دستور جلسه: چگونه از سایت کنگره60 استفاده می کنم؟

در تاریخ 94/05/12 راس ساعت 17 اغاز به کار نمود


استاد در ابتدا فرمودند :

قبل از هر چیز هفته سایت را خدمت نگهبان کنگره60 جناب آقای مهندس دژاکام و کلیه وبلاگ نویسان و دست اندرکاران سایت کنگره 60 به ویژه وبلاگ نویسان شعبه شیخ بهایی تبریک عرض می کنم. امروز استفاده از تکنولوژی و اینترنت در زندگی انسان اجتناب ناپذیر است . ما بایستی خودمان را با پیشرفت در جهان وقف دهیم........

 

 

استاد در ادامه فرمودند:

روزی در همین شهر اصفهان در کنار اکثر خیابان ها و فلکه ها یک صندوق پست بود. اما امروز یا آنها را نمی بینیم یا به صورت نمادین درب باجه ها و اداره های پست یکی از آنها را میبینیم . چون ما یک وسیله ارسال و دریافت نامه را در جیب خودمان داریم (همین گوشی های تلفن همراه) که با ارسال و یا دریافت یک پیامک این کار  انجام می شود  و یا به صورت گسترده تر ایمیل ارسال و دریافت می کنیم .

 امروزه لازمه پیشرفت یک کمپانی یا شرکت بزرگ ،داشتن یک سایت است . ما باید با پیشرفت جهان پیشرفت کنیم. از جمله پیشرفت های دانش امروز همین پرداخت قبوض از داخل منزل یا استفاده از کارت هوشمند سوخت و استفاده از دستگاههای خودپرداز بانک هاست که با استفاده از اینترنت عمل می کنند .

اینترنت در لغت به معنی شبکه های به هم متصل ، وبلاگ به معنی شبکه ای که در آن یاداشت می نویسیم و بلاگر به معنی اداره کننده وبلاگ یا وبلاگ نویس می باشد .

در دنیا کمپانی ها ، کارایی محصولات خود را با نشان دادن مشخصات آن در سایت خود عرضه می کنند.

سپس استاد با استفاده از دستگاه دیتا شو توضیحاتی درباره سایت کنگره 60 دادند و به همه توصیه نمودند اگر مطالب سایت را مطالعه نمی کنید حداقل عکسها و تیترهای سایت را ببینید  اینگونه با بالا رفتن آمار بازدید سایت , از سایت حمایت کرده اید و این بالا رفتن امار بازدید سایت باعث نشان دادن سایت کنگره به تمام جهان است .امروز هر کس درهر یک از موتورهای جستجو در مورد درمان اعتیاد جستجو کند اولین گزینه ای که نشان داده می شود کنگره 60است .

     

 

همچنین  استاد به صورت عملی در سایت مطالبی چون نوشتارها ، موضوع سی دی ها ، وادی ها ، انواع مواد مخدر وغیره  را نشان و توضیح دادند. اگر شخصی یک سی دی یا یک فایل صوتی را بخواهد و به نشریات دسترسی  نداشته باشد به راحتی می تواند از سایت دانلود کند. اکنون در سایت فایل صوتی وادی ها با صدای همسفر خانم منصوری موجود است و شما می توانید با دانلود آن حتی در ماشین یا منزل و محل کار آنها را گوش کنید و این کار برای کسانی که فرصت خواندن ندارند بسیار مفید است .

من در پایان خواهش می کنم با بازدید از وبلاگ شعبه و بالا بردن آمار بازدید هم از وبلاگ حمایت کنید و هم باعث دلگرمی وبلاگ نویسان شعبه شوید و هم خودتان آموزش بگیرید.

منبع : وبلاگ شعبه شیخ بهایی

 
طبقه بندی: دستور جلسات کنگره 60،
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد،
دنبالک ها: وبلاگ شعبه شیخ بهایی،

تاریخ : سه شنبه 13 مرداد 1394 | 09:10 ب.ظ | نویسنده : مهدی پوستی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.